Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Spotkanie z Arcybiskupem
02.03.2018
Przedstawiciele Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi z Ks. Prezesem Fundacji  Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim na czele, spotkali się dzisiaj z J.E. Ks. Arcybiskupem Metropolitą Łódzkim Grzegorzem Rysiem.
"Pragniemy wyrazić nasze synowskie oddanie, wypowiedzieć naszą radość, złożyć na ręce Księdza Biskupa naszą modlitwę i prosić o błogosławieństwo na naszą dalszą pracę z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie".
W spotkaniu pełnym ciepła i wzajemnej życzliwości ze strony Fundacji wzięli udział Prezes Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski,  Dyrektor DPS w Łodzi i w Chorzeszowie -Jan  Bujnowicz, Przewodniczący Koła Przyjaciół Fundacji w Łodzi i w Chorzeszowie -Dariusz Matyśkiewicz, Wiceprzewodniczący- Wojciech Augustyniak i Andrzej  Kilańczyk.
Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies