Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Medale św. Barta Alberta
02.03.2018
Medal św. Brata Alberta za rok 2017 - wyróżnienie przyznawane za niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, jak poinformował w imieniu Kapituły medalu przewodniczący Rady Fundacji im. Brata Alberta - Jan Bujnowicz otrzymają:
- Pani Agata Kornhauser-Duda została uhonorowana: za działalność społeczną na rzecz organizacji pozarządowych i osób niepełnosprawnych.
- Pani  Zofia Noceti-Klepacka, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, została uhonorowana medalem: za przekazanie medalu olimpijskiego na aukcję dla chorej Zuzi oraz za działalność charytatywną na rzecz osób potrzebujących pomocy.
-Pan Jakub Błaszczykowski , piłkarz, otrzymał medal: za działalność charytatywną w ramach Fundacji +Ludzki gest+ w Opolu na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy.
- Rodzina krakowskich przedsiębiorców Józefa i Urszulę Wadowskich wraz z synami Pawłem i Sławomirem uhonorowani medalem: za działalność charytatywną na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta oraz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Wręczenie medali odbędzie się 19 marca w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, w trakcie XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” 2018, organizowanego przez Fundację im. Brata Alberta oraz Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wielkie serce!
Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies