Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Dzień Brata Alberta
10.08.2017

Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji. Na zaproszenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i Nadleśnictwa Kolumna nasze braterskie Spotkanie odbyło się na Szkółce Leśnej w Drzewocinach. Uczestniczyli w nim nasi Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku, WTZ w Konstantynowie Łódzkim, WTZ przy PSONI Koło w Zgierzu oraz ŚDS w Sędziejowicach, ŚDS w Łasku. Wśród Gości było wielu Leśników z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi- Dariuszem Pieniakiem na czele. Medale i Podziękowania dla "ludzi dobrych jak chleb" pomagających podopiecznym naszej Fundacji wręczał Prezes Fundacji Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski,  który także przewodniczył Jubileuszowej Eucharystii.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. Dziękujemy i prosimy abyście o nas nie zapominali.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego szczególnego dnia byli z nami !.

Zdjęcia-Kasia Bujnowicz

Jak co roku w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji. Na zaproszenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i Nadleśnictwa Kolumna nasze braterskie Spotkanie odbyło się na Szkółce Leśnej w Drzewocinach. Uczestniczyli w nim nasi Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku, WTZ w Konstantynowie Łódzkim, WTZ przy PSONI Koło w Zgierzu oraz ŚDS w Sędziejowicach, ŚDS w Łasku. Wśród Gości było wielu Leśników z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi- Dariuszem Pieniakiem na czele. Medale i Podziękowania dla "ludzi dobrych jak chleb" pomagających podopiecznym naszej Fundacji wręczał Prezes Fundacji Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski, który także przewodniczył Jubileuszowej Eucharystii.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. Dziękujemy i prosimy abyście o nas nie zapominali.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego szczególnego dnia byli z nami !.


Zdjęcia-Kasia Bujnowicz

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies