Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Dzień dziękczynienia
06.06.2017

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie - Jan Bujnowicz razem z Wice Przewodniczącym Koła Przyjaciół Fundacji w Łodzi - Wojciechem Augustyniakiem i mieszkańcem DPS Fundacji w Chorzeszowie - Józefem Zawadzkim uczestniczyli  jako Delegacja Fundacji im. Brata Alberta i Poczet Sztandarowy Fundacji w  X  Dniu Dziękczynienia w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Tegorocznym hasłem Dnia Dziękczynienia były słowa: "Dziękujemy za chleb". Pięknie wpisały się one w ogłoszony Rok Brata Alberta oraz w Jubileusz 30 -lecia naszej Fundacji im. Brata Alberta. Nasz Poczet Sztandarowy wziął udział w Pielgrzymce dziękczynnej z relikwiami min. św. Brata Alberta oraz w uroczystej Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej. Eucharystii przewodniczył ks. kard. Montenegro a wśród koncelebransów był nasz Prezes Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Po Mszy św. mieliśmy okazję wraz z Ks. Prezesem uczestniczyć w poczęstunku.

Piękna, doniosła uroczystość i duże przeżycie wspólnoty osób, którzy zjechali się na to Święto z całej Polski.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies