Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
10.08.2017

Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji. Na zaproszenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i Nadleśnictwa Kolumna nasze braterskie Spotkanie odbyło się na Szkółce Leśnej w Drzewocinach. Uczestniczyli w nim nasi Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku, WTZ w Konstantynowie Łódzkim, WTZ przy PSONI Koło w Zgierzu oraz ŚDS w Sędziejowicach, ŚDS w Łasku. Wśród Gości było wielu Leśników z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi- Dariuszem Pieniakiem na czele. Medale i Podziękowania dla "ludzi dobrych jak chleb" pomagających podopiecznym naszej Fundacji wręczał Prezes Fundacji Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski,  który także przewodniczył Jubileuszowej Eucharystii.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. Dziękujemy i prosimy abyście o nas nie zapominali.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego szczególnego dnia byli z nami !.

Zdjęcia-Kasia Bujnowicz

Jak co roku w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji. Na zaproszenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i Nadleśnictwa Kolumna nasze braterskie Spotkanie odbyło się na Szkółce Leśnej w Drzewocinach. Uczestniczyli w nim nasi Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku, WTZ w Konstantynowie Łódzkim, WTZ przy PSONI Koło w Zgierzu oraz ŚDS w Sędziejowicach, ŚDS w Łasku. Wśród Gości było wielu Leśników z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi- Dariuszem Pieniakiem na czele. Medale i Podziękowania dla "ludzi dobrych jak chleb" pomagających podopiecznym naszej Fundacji wręczał Prezes Fundacji Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski, który także przewodniczył Jubileuszowej Eucharystii.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. Dziękujemy i prosimy abyście o nas nie zapominali.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego szczególnego dnia byli z nami !.


Zdjęcia-Kasia Bujnowicz

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies