Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Dzień dziękczynienia
06.06.2017

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie - Jan Bujnowicz razem z Wice Przewodniczącym Koła Przyjaciół Fundacji w Łodzi - Wojciechem Augustyniakiem i mieszkańcem DPS Fundacji w Chorzeszowie - Józefem Zawadzkim uczestniczyli  jako Delegacja Fundacji im. Brata Alberta i Poczet Sztandarowy Fundacji w  X  Dniu Dziękczynienia w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Tegorocznym hasłem Dnia Dziękczynienia były słowa: "Dziękujemy za chleb". Pięknie wpisały się one w ogłoszony Rok Brata Alberta oraz w Jubileusz 30 -lecia naszej Fundacji im. Brata Alberta. Nasz Poczet Sztandarowy wziął udział w Pielgrzymce dziękczynnej z relikwiami min. św. Brata Alberta oraz w uroczystej Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej. Eucharystii przewodniczył ks. kard. Montenegro a wśród koncelebransów był nasz Prezes Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Po Mszy św. mieliśmy okazję wraz z Ks. Prezesem uczestniczyć w poczęstunku.

Piękna, doniosła uroczystość i duże przeżycie wspólnoty osób, którzy zjechali się na to Święto z całej Polski.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies