Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Dar od przyjaciół
06.06.2017

Nasi Przyjaciele, Drużyna Biegaczy „Łódź Kocha Sport”, po raz kolejny pokazała swoją wielkość i wyjątkowość. Pokazała jak wielkie i otwarte mają serca!

Zawsze mówią: „Biegamy i Pomagamy” ! I tym razem było nie inaczej. 

Postanowili poprzez swój udział w Maratonie Łódzkim DOZ. S.A., poprzez swój ogromny, dla wielu z nas, prawie niewyobrażalny wysiłek (przebiegnięcie 42 km), wesprzeć osoby niepełnosprawne z Fundacji im. Brata Alberta.

Dzięki  Sponsorom, Darczyńcom, którzy ich wielki wysiłek, pokonanie 42 km,  zamienili  w konkretne złotówki, nasi Przyjaciele przekazali na rzecz   podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta   w Łodzi - kwotę 1908 zł (kwota symbolizująca  datę powstania Klubu ŁKS w barwach którego biegają) oraz dodatkowo kwotę 230 zł od samych uczestników spotkania.
Podopieczni Fundacji przyjęli  Przyjaciół z „Łódź Kocha Sport” w swoim ogrodzie. Było ognisko, gry, zabawy i długie rozmowy.  

Jesteśmy Wam Kochani wdzięczni za serce i trud! DZIĘKUJEMY!

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies