Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Dar od przyjaciół
06.06.2017

Nasi Przyjaciele, Drużyna Biegaczy „Łódź Kocha Sport”, po raz kolejny pokazała swoją wielkość i wyjątkowość. Pokazała jak wielkie i otwarte mają serca!

Zawsze mówią: „Biegamy i Pomagamy” ! I tym razem było nie inaczej. 

Postanowili poprzez swój udział w Maratonie Łódzkim DOZ. S.A., poprzez swój ogromny, dla wielu z nas, prawie niewyobrażalny wysiłek (przebiegnięcie 42 km), wesprzeć osoby niepełnosprawne z Fundacji im. Brata Alberta.

Dzięki  Sponsorom, Darczyńcom, którzy ich wielki wysiłek, pokonanie 42 km,  zamienili  w konkretne złotówki, nasi Przyjaciele przekazali na rzecz   podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta   w Łodzi - kwotę 1908 zł (kwota symbolizująca  datę powstania Klubu ŁKS w barwach którego biegają) oraz dodatkowo kwotę 230 zł od samych uczestników spotkania.
Podopieczni Fundacji przyjęli  Przyjaciół z „Łódź Kocha Sport” w swoim ogrodzie. Było ognisko, gry, zabawy i długie rozmowy.  

Jesteśmy Wam Kochani wdzięczni za serce i trud! DZIĘKUJEMY!

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies