Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Na Wawelu
05.06.2017

Po raz kolejny w tym roku,  podopieczni Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie odwiedzili Kraków. Tym razem wspólnie z pracownikami naszych Domów Pomocy Społecznej zwiedzili Zamek na Wawelu, Katedrę Wawelską, odwiedzili Smoka wawelskiego i przeszli Drogą Królewską z Wawelu na Rynek Starego Miasta. Zwiedzili także Kościół Mariacki.  Przewodnikiem po tych wyjątkowych miejscach była pani Ela, niezwykły człowiek, przewodnik, która bardzo  pięknie, barwnie i interesująco przenosiła nas w czasy wielkich polskich książąt i królów, w czasy świetności tego królewskiego miasta. Pokazała wyjątkowe budowle, pomniki i miejsca. Niemal na każdym kroku ocieraliśmy się o ślady wielkich Polaków, naszych przodków i o wielkie wydarzenia z historii naszej Ojczyzny.

To była wspaniała  przygoda i niezapomnany czas.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies