Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Na Wawelu
05.06.2017

Po raz kolejny w tym roku,  podopieczni Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie odwiedzili Kraków. Tym razem wspólnie z pracownikami naszych Domów Pomocy Społecznej zwiedzili Zamek na Wawelu, Katedrę Wawelską, odwiedzili Smoka wawelskiego i przeszli Drogą Królewską z Wawelu na Rynek Starego Miasta. Zwiedzili także Kościół Mariacki.  Przewodnikiem po tych wyjątkowych miejscach była pani Ela, niezwykły człowiek, przewodnik, która bardzo  pięknie, barwnie i interesująco przenosiła nas w czasy wielkich polskich książąt i królów, w czasy świetności tego królewskiego miasta. Pokazała wyjątkowe budowle, pomniki i miejsca. Niemal na każdym kroku ocieraliśmy się o ślady wielkich Polaków, naszych przodków i o wielkie wydarzenia z historii naszej Ojczyzny.

To była wspaniała  przygoda i niezapomnany czas.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies