Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Pielgrzymi z Łodzi i z Chorzeszowa
05.06.2017

Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w  Łodzi i w Chorzeszowie w roku Jubileuszu -30 lecia istnienia Fundacji  im. Brata Alberta oraz w Jubileuszowym Roku Świetego Brata Alberta pielgrzymowali do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach. Uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczyli J.E.Ks. Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski oraz Prezes Fundacji im. Brata Alberta ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.  Mieli też okazję  zwiedzić Muzeum Jana Pawła II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach.

Piękną i radosną chwilą było spotkanie i rozmowa naszych podopiecznych i pracowników z J.E. Ks. Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, byłym Arcybiskupem Łodzi. Wspominaliśmy Jego, pełne ciepła i uśmiechu, wizyty w naszych  Domach  w Łodzi ( w czasie poświęcenia nowego budynku) oraz w Chorzeszowie ( w czasie wizyty duszpasterskiej.

XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Fundacji im. Brata Alberta była czasem wielkiej wspólnej radości i modlitwy ponad 1000 osób niepełnosprawnych i wielkim przeżyciem dla naszych podopiecznych.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Organizatorom WTZ i ŚT z  Chrzanowa.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies