Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Warsztaty w Chorzeszowie
10.05.2017

W ostatnim czasie w DPS Fundacji im. Brata Alberta w Chorzeszowie odbyły się dwa Warsztaty w których brali udział nasi podopieczni. Warsztat kulinarny i warsztat  rękodzieła artystycznego.  

Pierwsze Warsztaty były przeprowadzone przez Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana w Łodzi . Mieszkańcy DPS wykazali się ogromną pasją , zainteresowaniem , zaangażowaniem oraz dużymi zdolnościami. Degustacja tego co przygotowali wspólnie z prowadzącymi warsztaty pracownikami i wolontariuszami Banku Żywności była wspaniałym uwieńczeniem ich sukcesu!!!
Drugie Warsztaty przeprowadzili  już po raz kolejny, nasi Przyjaciele ze Stowarzyszenia Rękodzieła Łaskiego Szuflandia.  Czas spędzony ze wspaniałymi osobami z "Szuflandii", to czas radości, uśmiechu, twórczego zaangażowania, przyjacielskich rozmów. Zawsze bardzo wyczekiwany przez podopiecznych Fundacji.

Dziękujemy Wam drodzy Przyjaciele za otwartość, za ciepło i życzliwość, za czas i pomysły.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies