Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Warsztaty w Chorzeszowie
10.05.2017

W ostatnim czasie w DPS Fundacji im. Brata Alberta w Chorzeszowie odbyły się dwa Warsztaty w których brali udział nasi podopieczni. Warsztat kulinarny i warsztat  rękodzieła artystycznego.  

Pierwsze Warsztaty były przeprowadzone przez Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana w Łodzi . Mieszkańcy DPS wykazali się ogromną pasją , zainteresowaniem , zaangażowaniem oraz dużymi zdolnościami. Degustacja tego co przygotowali wspólnie z prowadzącymi warsztaty pracownikami i wolontariuszami Banku Żywności była wspaniałym uwieńczeniem ich sukcesu!!!
Drugie Warsztaty przeprowadzili  już po raz kolejny, nasi Przyjaciele ze Stowarzyszenia Rękodzieła Łaskiego Szuflandia.  Czas spędzony ze wspaniałymi osobami z "Szuflandii", to czas radości, uśmiechu, twórczego zaangażowania, przyjacielskich rozmów. Zawsze bardzo wyczekiwany przez podopiecznych Fundacji.

Dziękujemy Wam drodzy Przyjaciele za otwartość, za ciepło i życzliwość, za czas i pomysły.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies