Strona 1 z 65  > >>

Albertiana 2018
Eliminacje Regionalne do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej "ALBERTIANA 2018", które odbyły się dzisiaj w Zgierzu, przeszły już do historii.

Więcej >
Spotkanie Opłatkowe
Spotkanie Opłatkowe podopiecznych, pracowników i zaproszonych gości, Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie w tym roku   przeżywała razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego - Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Było rodzinnie i radośnie!
Więcej >
Teatr w fundacji
05.04.2017

Tym razem to nie podopieczni Fundacji im. Brata Alberta pojechali do teatru a teatr przyjechał do nich. Mieszkańcy Domu w Chorzeszowie i Łodzi obejrzeli spektakl  teatru lalkowego z Nowego Sącza zatytułowany „Koza kłamczucha”.

Przedstawienie było bardzo radosne, dowcipne i z uniweralnym przesłaniem, że prawda zawsze zwycięża. Występ artystów zakończył się  wielkimi brawami.  Nasi podopieczni podziwiali też kolorowe i pięknie wykonane lalki teatralne przedstawiające  ludzi i zwierzęta, a potem dużo czasu spędzili  na rozmowach z aktorami.  Jak sami mówili: „było to bardzo fajne  i interesujące spotkanie”.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies