Strona 1 z 62  > >>

Obóz w Zakopanem
Mieszkańcy Domów Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, a jednocześnie zawodnicy Klubu "Helenówek" Olimpiad Specjalnych Polska-Łódzkie, brali udział w obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej >
Dzień Brata Alberta
Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji.
Więcej >
Teatr w fundacji
05.04.2017

Tym razem to nie podopieczni Fundacji im. Brata Alberta pojechali do teatru a teatr przyjechał do nich. Mieszkańcy Domu w Chorzeszowie i Łodzi obejrzeli spektakl  teatru lalkowego z Nowego Sącza zatytułowany „Koza kłamczucha”.

Przedstawienie było bardzo radosne, dowcipne i z uniweralnym przesłaniem, że prawda zawsze zwycięża. Występ artystów zakończył się  wielkimi brawami.  Nasi podopieczni podziwiali też kolorowe i pięknie wykonane lalki teatralne przedstawiające  ludzi i zwierzęta, a potem dużo czasu spędzili  na rozmowach z aktorami.  Jak sami mówili: „było to bardzo fajne  i interesujące spotkanie”.

Copyright © 2011 gogler.pl Polityka plików cookies